Nové septembrové knižné zľavy sú TU!

Vášeň v zajatí

Ako spojiť vzrušenie a erotiku s domácim šťastím

Esther PerelBajkal (2021)

🍎 Vypredané, sú však dostupné iné vydania
13,90€

Dá sa aj v dlhodobom vzťahu udržať erotické napätie? Je možné zladiť našu túžbu po bezpečnej láske s túžbou po vášni a vzrušení? Prečo je také ťažké túžiť po niekom, koho už máme? Prečo sa z toľkých dlhoročných partnerských vzťahov vytráca vášeň a erotický náboj?

Esther Perel na pozadí príbehov zo svojej vyše dvadsaťročnej praxe psychoterapeutky vysvetľuje zákonitosti, ktorými sa riadia láska a túžba. Na príklade svojich klientov ukazuje, prečo niektoré vlastnosti dobrého partnerského vzťahu (ako rovnostárstvo, bezpečie, otvorenosť) môžu byť v konflikte s erotickou túžbou a vzrušením a čo sa s tým dá robiť.

Napriek všetkému verí, že je možné si udržať erotický záujem a vášeň aj v dlhodobom vzťahu. Kľúčom je erotická inteligencia umenie, ktoré je možné pochopiť a naučiť sa vyžaduje si však zámer a čas. Ak sa preň rozhodnete, môže transformovať váš pohľad na život, lásku a sex.

Recenzie a kritiky

Originálny názov: Mating in Captivity: Unlocking Erotic Intelligence Rok vydania: 2021 ISBN: 9788099975102 Rozmer: 134×207 mm Počet strán: 248 Väzba: flexi Jazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách