Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Profesionálne opatrovateľstvo (Anna Krišková) [SK] - Anna Krišková

Profesionálne opatrovateľstvo (Anna Krišková) [SK]

Nadväzne na Profesionálne opatrovateľstvo - úvod do teórie so zameraním na starostlivosť o seniorov - predkladáme tento...

Anna KriškováOsveta (2010)

🍌 Odosielame o 7 dní.
5,00€
Zľava 7%
4,65€

Nadväzne na Profesionálne opatrovateľstvo - úvod do teórie so zameraním na starostlivosť o seniorov - predkladáme tento text, v ktorom sú detailnejšie rozpracované jednotlivé oblasti opatrovania: udržiavanie a sledovanie fyziologických funkcií; sebaopatera; výživa, jedenie, pitie, kŕmenie; vylučovanie; starostlivosť o odev; spánok, oddych; starostlivosť o bezpečnosť vlastného prostredia s využitím prístupu opatrovateľského procesu a dokumentácie.

Študenti odborov, v ktorých problematika opatrovania seniora má svoje miesto, ako aj členovia rodiny opatrovaného môžu na základe získaných informácií upravovať svoj vlastný proces opatrovania.
Optimálne zvládnutie problematiky odborných postupov pri opatrovaní je žiaduce zo strany opatrovateľa i opatrovaného. Vzájomným vzťahom, ktorým napomôžeme zlepšenie kvality života človeka a úrovne kvality poskytovaných služieb človeku je cieľ, ku ktorému smerujeme.PhDr. Anna Krišková, PhD.


Jazyk: český Rok vydania: 2010 Rozmer: 170×240 mm ISBN: 9788080633295 Počet strán: 204 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách