📚 Viac ako 60 000 kníh doručíme do Vianoc!🎄

Cukráreň v Paríži

Objavte romantickú francúzsku cukráreň opradenú lahodnými vôňami a tou pravou láskou

Julie CaplinGrada (2021)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
🎄 Do Vianoc: ÁNO
15,69€
Zľava 15%
13,34€

Objavte romantickú francúzsku cukráreň opradenú lahodnými vôňami a tou pravou láskou.

Nina je mladá a pekná, no v živote trochu stratená. Po tridsiatke ešte stále pracuje ako servírka a veľmi ju to frustruje. Jej veľká rodina je navyše rozhodnutá chrániť ju pred všetkými nástrahami života. Jedného dňa však Nina urobí rázny krok a odíde do Paríža vypomáhať s prípravou cukrárskych kurzov pre začiatočníkov, ktoré vedie starý rodinný priateľ Sebastián.

Nina si vďaka svojej povahe veľmi rýchlo získa nových priateľov a postupne sa zdokonaľuje aj v pečení tých najlahodnejších zákuskov. Pod jej rukami vznikajú chutné éclairky či lahodné makrónky, rezy mille-feuilles plnené malinami či minitortičky s lieskovými orieškami. Omnoho ťažšie to však má so Sebastiánom, z ktorého sa medzičasom stal večne ufrflaný a arogantný šéfkuchár. Vraví sa však, že láska ide cez žalúdok a na to, aby sa rozhorel plameň veľkej vášne, občas stačí aj malá iskra... Podarí sa ju Nine rozdúchať a nájde v malej parížskej cukrárni to, po čom tak veľmi túži?

Originálny názov: The Little Paris Patisserie Jazyk: slovenský Rok vydania: 2021 ISBN: 9788080902100 Rozmer: 146×206 mm Počet strán: 344 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách