Máj, nové knižné zľavy až do 80% maj!

Vikomt, ktorý ma miloval

2.diel série Bridgertonovci

Julia QuinnPandora (2021) • Séria Bridgertonovci • 2. diel

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
12,95€
Zľava 21%
10,23€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Rýchlosťou blesku je na svete recenzia , ktorá ťa presvedčí alebo nepresvedčí, či máš si prečítať pokračovanie hitu Bridgerton.

Lovecká sezóna roku 1814 bola zahájená a existuje len malá nádej, že oproti roku 1813 uvidíme nejaké veľké zmeny. Spoločenské večierky znovu zaplnili Ctižiadostivé matky, ktorých cieľom je vydať svoje drahé dcérenky za Odhodlaných starých mládencov. Za úlovok tejto sezóny je považovaný vikomt Anthony Bridgerton. Vlasy tohto chudáka vyzerajú často rozstrapatené a neupravené – je to kvôli tomu, že sa nikde nepohne bez toho, aby naňho nežmurkala nejaká mladá slečna s takou rýchlosťou, až to vytvára vietor o sile hurikánu.

Jedinou slušnou dámou, ktorá sa o Bridgertona nezaujíma, je slečna Katharine Sheffieldová. Jej správanie k nemu niekedy dokonca hraničí s nepriateľstvom. A naša autorka si myslí, že súperenie medzi Bridgertonom a slečnou Sheffieldovou bude presne tým, čo oživí túto ináč nudnú sezónu.

Spoločenské noviny Lady Whistledownovej, 13. apríla 1814


Recenzie a kritiky

Originálny názov: The Viscount Who Loved Me Rok vydania: 2021 ISBN: 9788097128951 Rozmer: 148×210 mm Počet strán: 304 Väzba: pevná Štýl: romantický, historickýJazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách