Jún, nové knižné zľavy až do 80%!

Darebák

Vitajte v súkromnej škole pre vyvolených

Elle KennedyYOLi (2024) • Séria Prep (SK) • 2. diel

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
16,90€
Zľava 21%
13,35€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Už uplynulo veľa času, odkedy mala Casey Tresscottová pocit, že má život vo svojich rukách. Po autonehode, ktorá ju takmer stála život, okolo nej doma chodia po špičkách a v škole ju za chrbtom ohovárajú. Našťastie, svoj bezpečný prístav našla v chalanovi zo Sandoveru, Fennovi Bishopovi... Teda aspoň si to myslela. Za peknou tvárou pohodového chlapca sa ukrýva nebezpečná pravda o noci, keď sa Casey druhý raz narodila. Myslel si, že klamstvo je jediným správnym riešením, no potom sa predrala na povrch pravda a Caseyin pohľad na Fenna sa zmenil.

Casey má už všetkých plné zuby. Nebude viac ticho, vzoprie sa zákerným spolužiakom v škole, flirtuje s playboymi a nedodrží večierku, na ktorej jej prísny otec tak trvá. Ak ju chce Fenn získať späť, musí požiadať o pomoc svojho nevlastného brata a ďalších sandoverských delikventov, aby sa mu podarilo odhaliť celý príbeh o Caseyinej nehode a o tom, kto je za ňu zodpovedný. Ale čo ak už Casey nie je viac tým dievčaťom, do ktorého sa zaľúbil? Má ich vzťah ešte nádej, keď ho Fenn svojimi činmi skazil?

Recenzie a kritiky

Originálny názov: Rogue Rok vydania: 2024 Odporúčaný vek: 17+ ISBN: 9788055193656 Rozmer: 125×200 mm Počet strán: 360 Väzba: pevná Štýl: mysteriózny, romantickýJazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách