🔥 Septembrové knižné zľavy až do 80%

Tenká hranica (e-kniha)

PDF EPUB MOBI Jane LerrynJane Lerryn (2020)

🌴 Okamžite na stiahnutie
7,50€

Radi sa bojíte a priťahujú vás tajomstvá? Kniha Tenká hranica obsahuje 10 príbehov, ktoré vás chytia a už nepustia. Hlavní hrdinovia sa stretávajú so záhadami, ktoré mrazia až do špiku kostí. Okolo nás sa dejú nevysvetliteľné veci, ktoré možno nikdy úplne neodhalíme. Isté však je, že ani jeden príbeh vám nedovolí v noci zaspať.

*Netvor* (Billa už od malička fascinuje tajomno. Miluje rôzne historky a záhady. Jedného dňa ho prestane baviť iba o nich počúvať a rozhodne sa, že si overí ich pravdivosť na vlastnej koži. Veď čo sa predsa môže stať? Netvor je strhujúci a mysteriózny príbeh o tom, že niekedy je naozaj lepšie nepokúšať osud a nesnažiť sa odhaliť tajomstvá, ktoré by mali ostať navždy ukryté.)

*Ľadové jazero* (Ľudia robia chyby každý deň a inak tomu nie je ani v tomto príbehu. Hannah je mladé dievča, ktoré má celý život pred sebou. Na mieste, kde býva, sú zimy kruté a jedna taká sa jej stane osudnou. Po vážnej autonehode sa ocitne na mieste, kde musí urobiť vážne rozhodnutie, ktoré ovplyvní nielen ju, ale aj jej najbližších.)

*Dom* (Jack, Jeremy a Cody sú kamaráti na život a na smrť. Zdá sa, že ich priateľstvo vydrží všetko, avšak stačí jedna prehýrená noc, jedno zlé rozhodnutie, jedna smiešna stávka a všetko sa zmení takmer zo dňa na deň. Ukazuje sa, že odvaha a snaha dokázať svetu, že na niečo máme, sa nie vždy vypláca.)

*Tenká hranica* (Aká hrubá je hranica medzi NAŠIM svetom a tým ICH? Keira si nájde novú prácu a konečne sa odsťahuje od rodičov. Zdá sa, že nič nemôže narušiť jej nový začiatok. Všetko sa vyvíja podľa jej predstáv až dokým ju jedného dňa neočarí malý obchodík so starožitnosťami. Aké nástrahy na ňu čakajú po príchode do nového mesta?)

*Je to len príbeh* (Už samotný názov prezrádza, o čo v tomto krátkom diele pôjde. Môžeme však s istotou povedať, že je skutočný? Alebo sa s nami jeho autor iba zahráva?)

*Tajomstvo* (Kayla žije so svojou rodinou v meste, v ktorom sa nikdy nič zvláštne nedeje. Až do chvíle, kým sa jej nezjaví malé dievčatko, ktoré ju vystraší natoľko, že sa rozhodne pátrať. Kam až ju táto zvedavosť privedie?)

*Nezvaný hosť* (Cudzie hlasy v hlave, nechcené myšlienky. Aj to sa vám môže prihodiť. Nezvaný hosť vám dokáže, že nikdy nie ste sami... )

*Sen* (Michael sa každú noc v spánku vydáva na tajomné miesto, kde spoznáva nových ľudí. Háčik je iba v jednom – títo ľudia už nie sú živí. Jedného dňa sa tam stretne so záhadným dievčaťom, ktoré je vystrašené, premočené a zranené. Vôbec netuší ako sa sem dostala a Michael sa rozhodne, že jej pomôže zistiť to. Cena za túto pomoc však bude vyššia ako by si myslel.)

*Za stenou* (Oliver je samotár, ktorý svoj čas najradšej trávi zahĺbený do kníh. Až kým sa jedného dňa nestane niečo, čo mu zmení život. Čo všetko sa okolo nás deje a my o tom vôbec netušíme? Hlavný hrdina sa v príbehu Za stenou presvedčí, o tom, že strhujúce dobrodružstvo nemusí zažiť len pri čítaní, ale aj na vlastnej koži.)

*Bez konca* (Príbeh o tom, ako rýchlo sa dokáže nevinná hra zmeniť na boj o holý život.)

Rok vydania: 2020 Počet strán: 152 Jazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách