❄️Aktuálne knižné zľavy

Hra Model Research Vessel – Výskumné plavidlo

Model Research Vessel – Výskumné plavidlo

UGEARS (2020)

🍌 Odosielame o 8 dní.
54,90€

Inšpirovaná klasickými vedeckými dokumentárnymi filmami a biografiami vynikajúcich morských prieskumníkov je Research Vessel stelesnenou silou a krásou veľkých moderných ľadoborcov a prieskumných člnov.

Vaša nová loď má všetko, čo potrebujete na implementáciu správneho výskumu: batyskafa na hlbokomorský prieskum, malý motorový čln a záchranný čln, spúšťacia rampa, otvorovací prielez a ďalšie zábavné a zaujímavé prvky, ktoré nájdete v plavidlách z reálneho života. . Model je vybavený výkyvným otočným žeriavom na riadenie nákladu a vyťahovanie batyskafy. Pomocou žeriavu vytiahnite batyskaf z hĺbky a zaistite ho na špeciálnej vysúvacej plošine.

Všetky podrobnosti o výskumnej nádobe sú vyrobené z prvotriedneho ekologického dreva, ktoré nevyžaduje žiadne lepidlo ani ďalšie nástroje. „Kostrový“ dizajn tela plavidla vám umožňuje nahliadnuť do nákladného priestoru a strojovne a zistiť, čo ju núti pohybovať sa. Energia, ktorá model poháňa, je produkovaná gumovým motorom a riadená kyvadlom. Chytré usporiadanie prevodov v tomto bloku napodobňuje zvuk naftového motora a poskytuje plynulé a rovnomerné tempo plavidla. Model má tri režimy pohybu - vpred, v zákrute a automatické manévrovanie. Režimy sa ovládajú páčkou, ktorú môžete prepínať manuálne.

Počet dielov: 575 kusov
Veľkosť modelu: 385 x 110 x 250 mm
Veľkosť balenia: 378 x 170 x 420 mm

Obsahuje podrobný obrázkový návod na zostavenieRok vydania: 2020

Zaradené v kategóriách