Jún, nové knižné zľavy až do 80%!

Lupa - prečítaná (bazár kníh)

výborný stav = prečítaná kniha bez poškodenia

Andrew MayneIkar (2019) • Séria Naturalista • 2. diel

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
12,90€
Zľava 35%
8,39€

Profesor Theo Cray sa aktívne zapája do hľadania najhorších sériových vrahov v histórii, pričom používa vlastné vedecké metódy. Z univerzitného výskumu ho vylúčia pre podozrenia, ktoré sa okolo neho nakopili po smrti jeho bývalej študentky a jej prenasledovateľa. Profesor Cray sa snaží dostať svoj život znova do normálnych koľají, lenže stretáva sa s ďalším nevyriešeným prípadom.
Zúfalý otec nezvestného dieťaťa z chudobnej štvrte Los Angeles, ktorého osud si autority nevšímajú, sa obráti so žiadosťou o pomoc práve na Thea. Jedinou stopou po záhadnom únoscovi sú kresby ďalších detí a legendy o človeku s prezývkou Muž s hračkami, ktorý sa túla mestom.
Theo pri odhaľovaní tajomstiev obklopujúcich Muža s hračkami musí opustiť svoj vedecký svet a vstúpiť tam, kde sny a nočné mory majú rovnakú dôležitosť ako realita. Pri riešení prípadu postupne prichádza na to, že ide o ďalekosiahle sprisahanie a že obetí stále nie je dosť.

Originálny názov: Looking Glass Rok vydania: 2019 Rozmer: 125×200 mm Počet strán: 304 Väzba: pevná Štýl: psychologický, tragický, mysteriózny, napínavýJazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách