❄️Aktuálne knižné zľavy

Kniha Balans diár na šťastný rok 2021 -

Balans diár na šťastný rok 2021

MAFRA Slovakia (2020)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
9,90€
Zľava 21%
7,82€

Balans diár na šťastný rok 2021 Vám zlepší vám náladu, namotivuje vás a pomôže vám efektívne si zorganizovať vzácny čas. Vďaka malej šikovnej veľkosti stane vaším každodenným pomocníkom a zmestí sa do každe kabelky či tašky.

V diári nájdete veľký horoskop s liečivými mantrami pre všetky znamenia, lunárny aj menštruačný kalendár a motivačné články. Vďaka tomu si budete dni užívať s väčšou radosťou a vďačnosťou. Čaká na vás množstvo tipov a rád, ako žiť šťastnejšie, byť v pohode a posilniť svoju seba lásku. Dozviete sa, aká strava sa pre vás hodí podľa znamenia horoskopu a tiež ako prirodzene schudnúť podľa fáz Mesiaca.
Každý týždeň si zapíšte, čo vám urobilo radosť. V našom diári máte na to priestor. Starostlivo sme pre vás vyberali motivačné citáty a tiež relaxačné maľovanky, ktoré vám pomôžu upokojiť rozlietanú myseľ. Samozrejmosťou je priestor na poznámky a skvelou pomôckou sú myšlienkové mapy, do ktorých si v diári môžete zapísať svoje sny, plány, predsavzatia aj najkrajšie zážitky a myšlienky, ktoré vás zaujali.

S BALANS DIÁROM BUDE VÁŠ ROK 2021 ŠŤASTNÝ A VYBALANSOVANÝ!

Motivačný citát z BALANS DIÁRU
„Ži každý deň tak, ako keby si v ňom práve prežíval celý svoj život“ Marilyn Monroe

Autori: redakcia BALANS

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2020 Rozmer: 105×148 mm ISBN: 9788089950669 Počet strán: 210 Väzba: špirálová

Zaradené v kategóriách