📚 Aktuálne knižné zľavy

Kniha Miško a Brumko sa vedia správať - Katarzyna Kozlowska

Miško a Brumko sa vedia správať


🍌 Odosielame o 6 dní.
10,90€
Zľava 7%
10,14€

Predškolák Miško so svojím plyšovým kamarátom Brumkom naučia deti, ako sa slušne správať doma aj v spoločnosti. Miško chodí do škôlky a nadišiel čas zoznámiť sa s pravidlami slušného správania. Dozvie sa, že v rôznych situáciách by sa mal správať určitým spôsobom. Vďaka tomu, že spozná pravidlá predškoláka, naučí sa, ako sa má jesť pri stole, kedy treba používať čarovné slovíčka prosím, prepáč a ďakujem, alebo čo robiť v divadle.

Táto knižka voľne nadväzuje na leporelo Miško a Brumko idú do škôlky a vhodným spôsobom zoznamuje deti s jednoduchými pravidlami slušného správania. Milé ilustrácie zobrazujú situácie z prostredia rodiny a škôlky, ktoré sú dieťaťu blízke. Vďaka tomu si ich môže ľahšie predstaviť a prežívať podľa vlastných skúseností. Deti by sa mali s jasnými a konkrétnymi pravidlami slušného správania zoznamovať od útleho veku na základe spolužitia v sociálnej skupine, aby potom v dospelosti dokázali dobre fungovať v spoločnosti.

Originálny názov: Feluś i Gucio wiedzą, jak się zachować Jazyk: slovenský Rok vydania: 2020 Odporúčaný vek: 3+ Rozmer: 205×250 mm ISBN: 9788055175003 Počet strán: 40 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách