📚 Aktuálne knižné zľavy

Kniha Najkrajšie pútnické miesta Európy - Derry Brabbs

Najkrajšie pútnické miesta Európy

Derry BrabbsIkar (2020)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
24,90€
Zľava 7%
23,16€

Kniha Najkrajšie pútnické miesta Európy je nielen dokonalým sprievodcom po najvýznamnejších pútnických miestach, ale ponúka aj ich nádherné atmosférické stvárnenie. Prevedie vás dokonca aj menej známymi miestami ako napríklad Svätyňou Panny Márie v La Salette vo francúzskych Alpách, jaskynnou mariánskou svätyňou v Covadonge v severnom Španielsku či majestátnou Bazilikou Panny Márie Lichenskej v Poľsku so zlatou kupolou z dvadsiateho prvého storočia.
Nahliadnite do kostolov a katedrál zdobených sochami a ikonografiou nielen Panny Márie, ale aj národných svätcov a ranokresťanských mučeníkov uctievaných katolíckou aj anglikánskou vierou. Čitateľ sa zoznámi s niektorými z najpôsobivejších príkladov stredovekého umenia a architektúry vybudovaných uprostred historických miest alebo nádhernej krajiny.

Táto kniha je určená každému, kto by chcel pútnické miesta navštíviť, kto ich už videl a chce mať v rukách vzácnu spomienku, a aj tým, ktorí cestovať do zahraničia nemôžu a radi sa pútnickými miestami dajú inšpirovať z pohodlia domova, nech žijú kdekoľvek na svete.

Originálny názov: Great Pilgrimage Sites of Europe Jazyk: slovenský Rok vydania: 2020 Rozmer: 260×315 mm ISBN: 9788055175133 Počet strán: 256 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách