📚 Aktuálne knižné zľavy

Kniha Zaklínač II.: Meč osudu - Andrzej Sapkowski

Zaklínač II.: Meč osudu


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
12,99€
Zľava 21%
10,26€

Knižná predloha seriálového hitu Zaklínač na Netflixe!

Geralt z Rivie sa snaží vyhýbať ľudským nezhodám, zaujímajú ho len odmeny za hlavy príšer, aby mal na druhý deň čo jesť a kde spať. Napriek tomu ho nohy zavedú za čarodejkou Yennefer, na čo zaklínač takmer vždy doplatí. Či už sa zúčastní na love draka, pomáha šľachticovi získať si morskú pannu alebo v meste lapá bytosť, ktorá vie zmeniť podobu na kohokoľvek. Zisťuje, že nič nie je čierne ani biele. A zovšadiaľ na neho číha osud, v ktorý odmieta uveriť. Temný les dryád ho s jeho osudom nečakane spojí, a nech sa Geralt akokoľvek snaží, ujsť pred ním nemôže.

Andrzej Sapkowski, držiteľ ceny World Fantasy Award za celoživotný prínos, vytvoril svojimi poviedkami o tajomnom zaklínačovi celosvetový fenomén, ktorý okrem knižných pultov a herných konzol dobyl aj televízne obrazovky fanúšikov po celom svete. Druhá poviedková kniha Meč osudu je fantastickým čítaním o zaklínačovi Geraltovi z Rivie, ako bojuje proti démonom, príšerám a predsudkom.

2. vydanie.


Originálny názov: Miecz przeznaczenia Jazyk: slovenský Rok vydania: 2020 Odporúčaný vek: 15+ Rozmer: 130×200 mm ISBN: 9788056617366 Počet strán: 408 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách