Najrýchlejšie vianočné darčeky + SÚŤAŽ!

Rod zeme a krvi

Sarah J. MaasSlovart (2020) • Séria Mesto Luny • 1. diel

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
17,95€
Zľava 23%
13,90€

📚Prečítaná za 11,67€ (Zľava 35%) Zobraziť v bazári kníh

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Epická urban fantasy novinka od autorky bestsellerových sérií Trón zo skla a Na dvore z tŕňov a ruží!

Bryce Quinlanová mala dokonalý život, až kým jej démon nezavraždil najbližších priateľov. Po takmer dvoch rokoch je obvinený za mrežami, ale vraždy sa začínajú nanovo a Bryce sa ocitne uprostred vyšetrovania, odhodlaná urobiť čokoľvek, aby pomstila smrť priateľov.
Hunt Athalar je neslávne známy padlý anjel, zotročený archanjelmi, ktorých sa kedysi pokúsil zvrhnúť. Jeho šéf využíva Huntove neľútostné schopnosti a neuveriteľnú silu na jediný účel - aby bez zbytočných otázok zabíjal jeho nepriateľov. Keď začne v meste démon rozsievať paniku, predostrie mu neodolateľnú ponuku: ak pomôže Bryce nájsť vraha, slobodu bude mať na dosah.
Pátranie hlboko v podsvetí mesta Polmesiac ich však zavedie na najtemnejšie miesta a Bryce spolu s Huntom odrazu čelia sile, čo ohrozuje všetko a všetkých, ktorí sú im drahí...

Komu sa kniha môže páčiť: Fanúšikom fantasy literatúry a sérií od Sarah J. Mass – Trón zo skla alebo Na dvore z tŕňov a ruží.

Recenzie a kritiky

Originálny názov: House of Earth and Blood Rok vydania: 2020 Odporúčaný vek: 18+ ISBN: 9788055645797 Rozmer: 145×230 mm Počet strán: 624 Väzba: pevná s prebalom Jazyk: slovenčinaŠtýl: mysteriózny, dobrodružný, napínavý, romantický

Zaradené v kategóriách