Nakúp do konca decembra a vyhraj zájazd na Bali!

Kniha Mám na to - Yoon Suh Hong Jooyun Lee

Mám na to

Tajná cesta k bohatstvu a jeho rastu


🍌 Predobjednávka, vychádza 7. 1. 2020
⛄️ Do Vianoc: NIE
11,90€
Zľava 20%
9,52€

Nejedného z nás dnes trápi finančná neistota a to bez ohľadu na sumu, aká sa nám mesačne pripisuje na účet. Máme pocit, akoby na nás svet kričal: „Nemáš dosť peňazí.“ Vnímame život cez prizmu nedostatku, vidíme len to, čo nevlastníme. Kvária nás otázky typu Môžem si to dovoliť? Nie je to plytvanie? Každý deň si odopierame pôžitky v dobrej viere, že sa vďaka tomu budeme mať zajtra lepšie. V šetrení vidíme jediný spôsob, ako nahonobiť majetok. Ale ako zbohatnúť? Dá sa to vôbec?
Odpoveď nám ponúka Suh Yoon Lee, mladá, vzdelaná a nesmierne empatická žena, ktorá radila vo financiách najbohatším Kórejčanom a zakladateľom veľkých korporácií. Áno, každý sa môže stať bohatým a to vďaka nenáročnej metóde, ktorú nám spolu s novinárkou Jooyun Hongovou odkrývajú v tejto knihe. Spoločne nám vysvetlia, ako otvoriť dvere prosperite, vytvoriť si pozitívny vzťah k peniazom a nabehnúť na nový spôsob života. Základom je povedať si MÁM NA TO.

Z anglického originálu The Having (Harmony, New York 2019) preložil Štefan Kočiš.

Originálny názov: The Having Jazyk: slovenský Rok vydania: 2020 Rozmer: 125×200 mm ISBN: 9788055170107 Počet strán: 264 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách