Jún, nové knižné zľavy až do 80%!

55

Dvaja podozriví. Dve rovnaké svedectvá. Ktoré z nich je pravdivé?

James DelargyIkar (2019)

🍎 Vypredané, sú však dostupné iné vydania
13,90€

📚Prečítaná za 9,04€ (Zľava 35%) Zobraziť v bazári kníh

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

54 obetí... Kto bude číslo 55?

Mestečko Wilbrook leží na okraji rozsiahlych, neprebádaných austrálskych pralesov. Policajný dôstojník Chandler Jenkins má svoj domov rád a je hrdý na to, že vo Wilbrooku vedie neveľké policajné oddelenie. Doteraz riešil iba drobné domáce konflikty a občas sťažnosti na hlučné správanie.
Jedného slnečného, horúceho dňa sa však všetko zmení. Do policajnej budovy vstúpi zranený, zakrvavený muž. Predstaví sa ako Gabriel Johnson a rozpovie seržantovi svoj dramatický príbeh. Vraj ho muž menom Heath ako stopára omámil, uväznil a priviazal na reťaz v zrube kdesi hlboko v horách. Chladnokrvne mu oznámil, že bude číslom 55. A nemá sa báť, že umrie, lebo zakrátko umrie určite.
Keď sa rozbehne pátranie po masovom vrahovi, privedie na políciu starý, čudácky farmár muža, ktorý tvrdí, že sa volá Heath. Neznámy rozpovie seržantovi navlas rovnaký príbeh ako Gabriel. Aj on sa mal stať obeťou číslo 55.
Kto z tých dvoch teda vraždil? A aký dôvod na to mal?

Recenzie a kritiky

Originálny názov: 55 Rok vydania: 2019 ISBN: 9788055168692 Rozmer: 135×210 mm Počet strán: 346 Väzba: pevná s prebalom Štýl: napínavý, špionážny, psychologický, mysterióznyJazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách