Gorila je tu stále pre teba! Expresné doručenie na druhý deň už od 2,97€

Kniha Malý Macko a Emília - Else Holmelund Minarik

Malý Macko a Emília


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
9,00€
Zľava 7%
8,37€

Autorkou série detských kníh o malom medvedíkovi, ktorých sa predalo viac ako 6 miliónov kópií po celom svete, je Else Holmelund Minarik (1920 - 2012). Tento klasický príbeh (napísaný v roku 1957) je príťažlivý a milovaný detskými čitateľmi dnes ako aj vtedy.

V tomto príbehu Malý Macko stretne Emíliu, dievčatko s ktorým sa spriatelí. Macko a Emília sa spoločne hrajú po celé leto. Dokonca sa pripoja aj ostatné zvieratká v lese. Keď sa leto končí, musí Emília odísť. Malý Macko sa musí naučiť, ako sa rozlúčiť, je veľmi smutný, až nájde spôsob, ako zostať v blízkosti svojho nového priateľa, aj keď je ďaleko. Príbeh s jednoduchou konštrukciou, ale zábavný a prístupný pre najmenšieho čitateľa. Nemalú zásluhu na obľúbenosti kníh má aj Maurice Sendak ako ilustrátor knihy.

Malý veľký príbeh o láskavosti má terapeutické účinky a dokáže verbálne aj nonverbálne osloviť mladšie aj staršie detské vekové kategórie čitateľov.

Originálny názov: Little Bear's Friend Jazyk: slovenský Rok vydania: 2019 Odporúčaný vek: +4 Rozmer: 155×235 mm ISBN: 9788089314386 Počet strán: 64 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách