Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Minimalizmus - Joshua Fields Millburn, Ryan Nicodemus

Minimalizmus

Ako zmysluplne žiť


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
10,95€
Zľava 21%
8,65€

Čo a predovšetkým koľko toho potrebujeme na to, aby sme viedli naplnený život? Veľký dom, luxusné auto a drahé dovolenky? Joshua Fields Millburn a Ryan Nicodemus žili americký sen a napriek tomu boli nespokojní. Z nadobudnutého majetku sa nedokázali dlho tešiť, ich dni boli plné prchavých pôžitkov a zážitkov a o energiu ich oberali plytké či deštruktívne vzťahy. Rozhodli sa opustiť svoje dobre platené miesta v korporáciách a začali sa venovať tomu, čo im dávalo zmysel.

Vo svojej úspešnej knihe vysvetľujú, že ak chce byť človek šťastný, musí sa sústrediť na päť najdôležitejších hodnôt: zdravie, vzťahy, záľuby, osobnostný rast a spoločenskú angažovanosť. To však nie je možné, ak pre ne nevytvoríme vo svojich životoch miesto. Pomôžu nám pri tom princípy minimalizmu. Ak sa nimi začneme riadiť, zistíme, že cieľ – naplnený život – je skutočne na dosah.

Originálny názov: Minimalism: Live a Meaningful Life Jazyk: slovenský Rok vydania: 2019 Rozmer: 130×200 mm ISBN: 9788081596971 Počet strán: 160 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách