🍂 Jesenné knižné zľavy 🌬️ OK, TO BER! 📚

Nový muž


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
13,90€
Zľava 7%
12,93€

Skutočný príbeh ako som cez odpustenie a prijatie prešiel do zrelšej fáze svojho života a vydal sa na svoju vlastnú cestu.

Mužmi sa nerodíme mužmi sa stávame. Kniha Nový muž ide do hĺbky a podstaty mužskej duše. Odhalí Vám čo je potrebné uvidieť a uzdraviť, aby sa z chlapca mohol stať muž. Zdieľam v nej to, čo mi pomohlo prevziať zodpovednosť za svoj život a prejsť do zrelšej fáze života.
Táto kniha je o odpustení a o prijatí plnej zodpovednosti za všetko, čo sa nám v živote deje. Je to o pustení vecí, ktoré nám v živote už neslúžia a bránia nám zažívať viac lásky a radosti.
Ak Vám nejaké oblasti vo vašom živote nefungujú, či sú to vzťahy, zdravie, peniaze alebo iné oblasti. V tejto knihe nájdete mnohé súvislosti prečo sa vám to deje.

Čo sa ešte dozviete v knihe:
- Čo bráni mužom v dnešnej dobe dospieť. Teda aký je rozdiel medzi zrelým a nezrelým modelom správania u mužov.
- Prečo tu pobehuje obrovské množstvo malých chlapcov v dospelých mužských telách a čo sa s tým dá urobiť, aby sa to zmenilo.
- Prečo je nesmierne dôležité, aby muži podnikli vnútornú cestu k svojmu otcovi.
- Môj príbeh k zrelej mužnosti - 5 rokov sa zaoberám tým, čo to znamená byť mužom v dnešnej modernej dobe.
- Ako spoznať a vypočuť svoje vnútorné dieťa, ktoré drží kľúč od radosti a živosti v našom živote.
- Ako prekonať životné krízy a vyrovnať sa so smrťou. Čo mi priniesla smrť otca, ako ma to formovalo? Čo pre chlapca predstavuje otec a ako s tým má naložiť, ak s ním nemá dobrý vzťah.
- Ako si nájsť cestu k svojim rodičom a prijať ich. Pretože cesta do zrelosti vedie cez uzdravenie vzťahu s rodičmi.
- Narodenie môjho syna Richarda - Opäť tu bola blízko smrť. Ako mi môj syn ukázal skutočnú hodnotu života.
- Ako sa odpútať od svojej matky. Prečo je pre každého muža nesmierne dôležité uctiť si svoju matku a s láskou od nej odísť. Matka je pre muža prvá žena v jeho živote, ktorú miluje a zároveň potrebuje opustiť. Prečo je to dôležité a ako to ovplyvňuje vzťahy k ženám.
- Ako budovať kvalitné mužské priateľstvá.
- Ako sa zbaviť syndrómu dobrého chlapca. Jeden z najrozšírenejší mentálny program u mužov. Syndróm ktorý zabraňuje mužom prežívať šťastný, radostný a naplnený život.
- Ako nájsť svoje životné poslanie a smerovanie. Ako som ho objavil ja a prečo je to pre každého človeka nesmierne dôležité.
- A množstvo ďalších zaujímavých tém pre mužov aj pre ženy.

Teraz je čas ísť do akcie a konať.

Pozrite sa prostredníctvom knihy Nový muž hlbšie na témy, ktoré vám bránia v živote zažívať viac lásky, radosti a hojnosti. Získajte svoju knihu teraz.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2019 Rozmer: 148×210 mm ISBN: 9788097333102 Počet strán: 136 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách