Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

DVD Predator - John McTiernan
Blu-ray (26,59€) DVD (3,59€) Ultra HD Blu-ray (33,99€)

Predator (DVD)

Predator (1987) - r. John McTiernan - h. Arnold Schwarzenegger, Carl Weathers, Bill Duke


🍌 Odosielame o 3 dni.
3,99€
Zľava 10%
3,59€

Obludná bytosť z iného sveta vo filmovej sci-fi klasike Johna McTiernana (neskoršieho režiséra série Smrtonosných pascí či Aféry Thomasa Crowna) a Arnold Schwarzenegger ako jej ohrozená korisť.

Kalifornský guvernér v hlavnej úlohe dobrodružného príbehu bojovníkov, ktorí sú nútení čeliť neviditeľnému nepriateľovi; sile oveľa mocnejšej, než majú ich najlepšie zbrane. CIA nasadzuje svojich najlepších vojakov, aby zachránili rukojemníkov zadržaných partizánmi v krajine strednej Ameriky, no Schwarzenegger a jeho muži sa stretnú s najťažším súperom, akého si len dokážu predstaviť.

Predátor je, navyše, nebezpečnejší ako ktokoľvek iný na Zemi, pretože nepochádza z tejto planéty... Snímka je nabitá veľkolepými špeciálnymi efektmi a bojovými scénami. Dodnes je označovaná za najhrôzostrašnejší a najnapínavejší film Arnolda Schwarzeneggera.

Nezabudnuteľnú postavu predátora (a v závere filmu i pilota vrtuľníka!) stvárnil Kevin Peter Hall, 2 metre a 20 centimetrov vysoký Afroameričan, ktorý už na škole vynikal ako hráč basketbalu. Napokon sa uplatnil vo filme, hoci iba málokto pozná jeho pravú tvár. Jeho obrovská postava totiž filmárov lákala navliekať ho najmä do kostýmov vesmírnych monštier. Zomrel v roku 1991 na následky vírusu HIV, ktorým sa nakazil pri transfúzii krvi.

Herci: Arnold Schwarzenegger, Carl Weathers, Elpidia Carrillo, Bill Duke

Originálny názov: Predator Jazyk: český 5.1, anglický 5.1 Rok vydania: 1987 Rozmer: 135×190 mm Výrobca: D001626 Dĺžka: 102 min. Obal: DVD obal Titulky: české

Zaradené v kategóriách