Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Puzzle Daniela Olejníková: Kasbah

Daniela Olejníková: Kasbah

Ilustrované puzzle


🍌 Odosielame o 4 dni.
23,90€

Poskladajte si ilustrované PUZZLE s motívom od slovenskej ilustrátorky Danky Olejníkovej! Pucle sú bystro - krásna skladačka, ktorá prináša hravý pohľad na umenie a cibrí myseľ. Skladanie pôsobí terapeuticky a je aktívnym relaxom pre mozog.

"Poskladajte si ilustrované PUZZLE s motívom od slovenskej ilustrátorky Danky Olejníkovej! Pucle sú bystro - krásna skladačka, ktorá prináša hravý pohľad na umenie a cibrí myseľ. Skladanie pôsobí terapeuticky a je aktívnym relaxom pre mozog.
O autorke ilustrácie: Daniela Olejníková (*1986) je ilustrátorka a grafická dizajnérka, pracujúca s tradičnými technikami linorytu a sieťotlače v kombinácii s technologickými možnosťami digitálneho softwaru. Na Pucle si pre vás pripravila motív Kasbah.


"Kasbah je spomienkou na jeden jesenný výlet. Severoafrické slnko s ostrými tieňmi, múry a život ukrytý kdesi za nimi. Priestranstvá otočené do vnútra, vône a vzácny chládok.”

Danka je viacnásobnou držiteľkou ocenenia Najkrajšia kniha Slovenska. Z Bienále ilustrácií Bratislava si odniesla ocenenie Zlaté jablko 2017.

Objavte s nami túto krásnu skladačku a puzzle už pre vás nikdy nebudú to, čo bývali - odteraz to budú len a len Pucle.
V balení: Puzzle v bavlnenom vrecúšku, príručka bystrých skladačov
Rozmery tubusu: 10x10x15 cm
Rozmery hracej plochy: 47x33 cm
Počet dielikov: 200
Rozmer jedného dielika: 3,5 x 4,5 cm
Hmotnosť celého výrobku: 300g
Vekové odporúčanie: 6+
Jazyk návodu: slovenský, anglický
"

Rok vydania: 2019 Odporúčaný vek: 6+ : 200

Zaradené v kategóriách