Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Puzzle Simona Čechová: Špajzka

Simona Čechová: Špajzka

Simona ČechováPucle (2019)

🍌 Odosielame o 4 dni.
23,90€

Poskladajte si ilustrované PUZZLE s motívom od slovenskej ilustrátorky Simony Čechovej! Pucle sú bystro - krásna skladačka, ktorá prináša hravý pohľad na umenie a cibrí myseľ. Skladanie pôsobí terapeuticky a je aktívnym relaxom pre mozog.
"Poskladajte si ilustrované PUZZLE s motívom od slovenskej ilustrátorky Simony Čechovej! Pucle sú bystro - krásna skladačka, ktorá prináša hravý pohľad na umenie a cibrí myseľ. Skladanie pôsobí terapeuticky a je aktívnym relaxom pre mozog.

O autorke ilustrácie: Simona Čechová pochádza z Trnavy, žije, pracuje a tvorí v Bratislave. Najradšej kreslí farbičkami a okrem ilustrácie ju teší včelárenie. Zúčastnila sa na nespočetnom množstve zahraničných aj slovenských výstav a festivalov. Ilustrovala knižky ako napríklad Tri mačiatka tety Mily a v portfóliu má veľa zaujímavých spoluprác.
Na Pucle máme od Simony obrázok ""Špajzka"".
""Ilustrácia je môj návrat do detstva, kedy som rada objavovala zákutia babkinho domu, pivnice, povalu, špajzu, kde mala moja babička schované všetky dobroty a krabice s ""pokladmi"", kde dedko robil svoje víno a medovinu a potajomky dal ochutnať aj nám.” A čo vy, mali ste aj vy takéto tajomné a dobrodružné zákutia, v ktorých žiadna krabica ako tajný poklad neostala neprebádaná? Čo všetko sa nachádza vo veľkej drevenej polici v pivnici u troch maškrtných kamarátov?

Objavte s nami túto krásnu skladačku a puzzle už pre vás nikdy nebudú to, čo bývali - odteraz to budú len a len Pucle.

V balení: Puzzle v bavlnenom vrecúšku, príručka bystrých skladačov
Rozmery tubusu: 10x10x15 cm
Rozmery hracej plochy: 47x33 cm
Počet dielikov: 200
Rozmer jedného dielika: 7 x 5 cm
Hmotnosť celého výrobku: 300g
Vekové odporúčanie: 4+
Jazyk návodu: slovenský, anglický

Rok vydania: 2019 Odporúčaný vek: 6+ : 200

Zaradené v kategóriách