🎄Kráľovské Vianoce: tipy na darčeky a súťaž o 50 € poukážky!🎁

Hra Chronoflight

Chronoflight


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
🎄 Do Vianoc: ÁNO
19,99€
Zľava 7%
18,59€

Chronoflight je hra o čase, ktorá učí deti používať hodiny a rozumne organizovať svoj čas pri vytváraní plánov. Vnímanie času je náročná zručnosť, ktorej plné pochopenie trvá deťom dlhší čas.

  • Čo je pol hodina?
  • Je 5 minút veľa?
  • Prečo sa hodina skladá zo 60 minút?

Všetky tieto otázky si vyžadujú porozumenie a uvedomenie si súvislosti pohybu hodinových ručičiek s priebehom dňa a noci. Nová hra od The Brainy Band pomôže deťom určiť čas na ciferníku, zistiť vzťah medzi "hodinami" a "minútami".

Čas tak rýchlo letí, keď hráte Chronoflight!

Počas vykonávania rôznych druhov zaujímavých a zábavných aktivít sa budú hráči posúvať po hracej doske, ktorá vyzerá ako ciferník hodín. Cieľom hráčov je v priebehu hry vykonať čo najväčší počet aktivít a zabrániť ostatným hráčom v aktivite a postupe ďalej.

Hra má niekoľko úrovni náročnosti.

Príbeh hier The Brainy Band začal, keď sa jeden výnimočný otec a psychológ začal venovať vzdelávaniu detí v rannom a predškolskom veku. Ako to už chodí, myšlienka založiť rozvojový klub pre deti predškolského veku prišla, keď sa stal otcom. Klub založil pre syna a jeho kamarátov.

V klube vznikalo mnoho nápadov a hier zameraných na zábavné vzdelávanie detí v matematike a logike. Hry sa postupne zdokonaľovali až vzniklo vydavateľstvo The Brainy Band.

Prečo majú rodičia, deti a učitelia radi hry The Brainy Band?
1. Pri tvorbe hier sa kladie veľký dôraz na prirodzený záujem detí. Edukačný proces je jednoduchý a zábavný.
2. Vysoká účinnosť vzdelávacieho procesu. Keď dieťa prejavuje záujem, intenzita učenia je exponencionálne vyššia. Detí sa hrajú a ani si neuvedomia, že sa učia.
3. Pravidlá hier sú flexibilné a tak sa dajú prispôsobovať rôznemu veku, či zručnostiam detí. Získané zručnosti sú trvalého charakteru. Dieťa sa postupne zdokonaľuje a stáva sa majstrom nových konceptov a zručností.
4. Hry sú jednoduché na pochopenie a použitie. Nezaberú veľa miesta, takže ich môžete hrať kdekoľvek a kedykoľvek.

Obsah hry:84 kariet Hracia doska/Ciferník, 2 Figúrky, Ilustrované pravidlá

Počet hráčov: 2-5 hráčov
Dĺžka hry: 20 min.

Odporúčaný vek: 6+

Zaradené v kategóriách