🏆 Zlaté glóbusové filmové dni práve odštartovali!

Hra CatOwl

CatOwl


🍌 Odosielame o 3 dni.
15,99€
Zľava 7%
14,87€

Je dobre známe, že mačky a sovy sú obľúbené zvieratá čarodejníc. Avšak bývanie s čarodejnicou má svoje nebezpečenstvá! Tieto úbohé zvieratá bývajú vystavené magickým pokusom tak často, že niekedy je ťažké určiť, či ide o mačku alebo sovu. Tak poďme zistiť, kto je kto!

Pri hraní hry Catowl sa deti učia okamžite určiť množstvo bez potreby prepočítavania. Hra taktiež trénuje sústredenie, pozornosť, rýchlosť reakcie a pamäť.

Hra má niekoľko úrovní náročnosti pre deti rôzneho veku ( od 4 do 12 rokov).
Karty, kocky a totemy sú krásne a nezvyčajné, a deti ich zbožňujú!

Príbeh hier The Brainy Band začal, keď sa jeden výnimočný otec a psychológ začal venovať vzdelávaniu detí v rannom a predškolskom veku. Ako to už chodí, myšlienka založiť rozvojový klub pre deti predškolského veku prišla, keď sa stal otcom. Klub založil pre syna a jeho kamarátov.

V klube vznikalo mnoho nápadov a hier zameraných na zábavné vzdelávanie detí v matematike a logike. Hry sa postupne zdokonaľovali až vzniklo vydavateľstvo The Brainy Band.

Prečo majú rodičia, deti a učitelia radi hry The Brainy Band?
1. Pri tvorbe hier sa kladie veľký dôraz na prirodzený záujem detí. Edukačný proces je jednoduchý a zábavný.
2. Vysoká účinnosť vzdelávacieho procesu. Keď dieťa prejavuje záujem, intenzita učenia je exponencionálne vyššia. Detí sa hrajú a ani si neuvedomia, že sa učia.
3. Pravidlá hier sú flexibilné a tak sa dajú prispôsobovať rôznemu veku, či zručnostiam detí. Získané zručnosti sú trvalého charakteru. Dieťa sa postupne zdokonaľuje a stáva sa majstrom nových konceptov a zručností.
4. Hry sú jednoduché na pochopenie a použitie. Nezaberú veľa miesta, takže ich môžete hrať kdekoľvek a kedykoľvek.

Obsah hry: 30 kariet, 2 kocky, 3 totemy, Ilustrované pravidlá

Počet hráčov: 2-5 hráčov
Dĺžka hry: 10 min.

Odporúčaný vek: 4+ Katalógové číslo: 6164

Zaradené v kategóriách