Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Hra Paní Pavouková

Paní Pavouková

Blackfire (0)

🍎 Vypredané
23,76€

Zábavná hra, ktorej cieľom je zo siete pani Pavúkovej oslobodiť hmyzích kamarátov. Dávaj však pozor na nastražené pasce a nezobuď pani Pavúkovú!

V tejto hre sú hmyzí kamaráti na tyčkách štyroch rôznych farieb (žltá, červená, modrá a zelená). Aby si vyhral, musíš zachrániť štyroch hmyzích kamarátov na tyčkách v rovnakej farby bez toho, aby si pri tom zobudil pani Pavúkovú. Ale pozor, pani Pavúková nastražila do svojej pavučiny pasce a pri vytiahnutí hmyzích kamarátov z určitých otvorov sa prebudí a veľmi sa nahnevá. Nastražené pasce objaví len skutočný šibal, lebo nie sú zakaždým v rovnakých otvoroch.

Hráč, ktorý je na rade, zatočí kolesom šťastia. To mu určí, koľko hmyzích kamarátov má klieštikmi vyslobodiť:1,2 alebo 3 kamarátov. Pokiaľ sa hráčovi podarí zachrániť daný počet hmyzích kamarátov bez toho, aby zobudil pani Pavúkovú, môže si ich nechať. Ak sa ale pani Pavúková prebudí a vyskočí, hráč, ktorý to zavinil už nemôže zachrániť ďalších kamarátov a jedného musí naviac vrátiť. Hra pokračuje, kým jeden z hráčov nezachráni štyroch hmyzích kamarátov na tyčkách rovnakej farby.

Obsah hry:
  • otáčacia pavúčica
  • 20 hmyzích kamarátov
  • koleso šťastia
  • klieštiky
  • pravidláOdporúčaný vek: 4+ Rozmer: 270×270 mm Výrobca: 4851

Zaradené v kategóriách