Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Naša planéta - Keith Scholey, Alastair Fothergill

Naša planéta


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
29,90€
Zľava 7%
27,81€

Jedinečný ekoprojekt v spolupráci so spoločnosťou NETFLIX!

Vydajte sa na nezabudnuteľnú cestu okolo sveta! Fascinujúci sprievodca k dokumentárnemu seriálu spoločnosti NETFLIX prináša úplne nový pohľad na našu planétu prostredníctvom jedinečných fotografií živočíchov a environmentálnych premien.

Tento pozoruhodný fotografický sprievodca k originálnemu dokumentárnemu seriálu spoločnosti NETFLIX od režisérov sérií Planet Earth (Planéta Zem) a Blue Planet (Modrá planéta) vám sprostredkuje dosiaľ nevídané zábery zo života najzaujímavejších živočíchov, ale aj neuveriteľných zmien životného prostredia.

Preskúmajte najvzácnejšie organizmy na svete a doteraz neprebádané časti Zeme – morské hĺbky, odľahlé lesy či ľadovcové príkrovy – a preniknite do podstaty a tajov nášho prírodného sveta. Pozrite sa na Zem ako nikdy doteraz a zistite, ako ľudia ovplyvňujú svetové ekosystémy. Táto výnimočná publikácia aktívne prispieva k celosvetovej diskusii o ochrane a trvalo udržateľnom rozvoji našej planéty.


Originálny názov: Our Planet Jazyk: slovenský Rok vydania: 2019 Rozmer: 220×285 mm ISBN: 9788055165073 Počet strán: 320 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách