📚 Aktuálne knižné zľavy

Kniha Skazený kráľ - Holly Black

Skazený kráľ

Holly BlackSlovart (2019)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
13,95€
Zľava 7%
12,97€

Jude si rafinovanou dohodou k sebe pripútala krutého Cardana, a tak sa stala bábkarkou ťahajúcou za nitky, tajnou vládkyňou skazeného kráľa. Mánevrovať v sieti neustále sa meniacich politických hier by však bolo náročné, aj keby sa dal Cardan jednoducho ovládať. On však robí všetko preto, aby ju ponížil a podryl jej autoritu, hoci je ňou nevysvetliteľne fascinovaný. Navyše, všetko nasvedčuje tomu, že pre Jude predstavuje niekto z jej blízkych hrozbu. Aby si Jude udržala moc, musí čo najskôr odhaliť zradcu - popri boji s vlastnými komplikovanými citmi voči Cardanovi. V pokračovaní bestselleru Krutý princ rozohráva jedna z najúspešnejších autoriek fantasy Holly Black nebezpečnú hru spletitých intríg a potlačovanej túžby.

Komu sa kniha môže páčiť: Všetkým čitateľom young adult literatúry, fanúšikom Férskej ságy a milovníkom kníh od Holly Black.

Originálny názov: The Wicked King Jazyk: slovenský Rok vydania: 2019 Odporúčaný vek: 15+ Rozmer: 130×210 mm ISBN: 9788055642437 Počet strán: 344 Väzba: pevná s prebalom

Zaradené v kategóriách