Nová krimi Dominika Dána v predpredaji!

Deti cti a pomsty TOP #15

Tomi AdeyemiTatran (2020) • Séria Odkaz Orishe • 2. diel

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
22,90€
Zľava 21%
18,09€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Do krajiny Orisha sa vrátila mágia... Ale boj o moc sa ešte neskončil. Práve sa začala vojna.

Po dobytí zdanlivo nedosiahnuteľného víťazstva sa Zélii a Amari konečne podarilo vrátiť do krajiny Orïsha mágiu. Rituál bol oveľa mocnejší, než si dokázali predstaviť, a znovu oživil moc nielen madžiov, ale aj šľachticov s madžijskými predkami. Keďže moc získali aj Zéliini nepriatelia, vo svojej túžbe po pomste sú nebezpečnejší ako kedykoľvek predtým. Zélie sa zo všetkých síl usiluje zjednotiť madžiov v Orïshi, v krajine, kde je nepriateľ rovnako mocný ako samotní madžiovia. Keď členovia kráľovskej rodiny uzavrú nebezpečné spojenectvo s armádou, Zélie musí bojovať, aby zabezpečila Amarino právo na trón a ochránila madžiov pred hnevom a zlobou monarchie.
V okamihu, keď hrozí prepuknutie občianskej vojny, sa Zélie musí rozhodnúť: buď nájde spôsob, ako zjednotiť kráľovstvo, alebo sa bude prizerať, ako sa Orïsha trhá na kusy. Ku koncu sa celý príbeh dramaticky vyhrotí a naberie prekvapivý zvrat. Na záverečné pôsobivé finále si čitateľ ešte bude musieť chvíľu počkať.

Román Deti cti a pomsty je pokračovaním autorkinho debutu Deti krvi a kostí, prvej časti plánovanej trilógie Odkaz Orïshe, ktorý po vyjdení obsadil prvé miesto v rebríčku bestsellerov New York Times. Strhujúce fantasy je ešte viac nabité akciou a prekvapivými zvratmi deja.

Recenzie a kritiky

Originálny názov: Children of Virtue and Vengeance Rok vydania: 2020 Odporúčaný vek: 14+ ISBN: 9788022210942 Rozmer: 155×240 mm Počet strán: 352 Väzba: pevná s prebalom Jazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách