Najrýchlejšie vianočné darčeky + SÚŤAŽ!

Búrková sestra

Lucinda RileyTatran (2019) • Séria Sedem sestier • 2. diel

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
🎄 Do Vianoc: ÁNO
19,90€
Zľava 23%
15,40€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Ally - nadšená jachtárka, ktorej odvahu preveria tragické udalosti

Strhujúci druhý diel historicko-romantickej série o neuveriteľných osudoch nevlastných sestier Maie, Ally, Star, Cece, Tiggy, Electry a Meropé vychádza z mytologického príbehu o Plejádach, siedmich sestrách, ktoré Zeus umiestnil na oblohu v podobe žiarivej hviezdokopy.

Druhá sestra Ally D´Applièse sa pripravuje na jedny z najnebezpečnejších jachtárskych pretekov, keď dostane správu, že náhle zomrel jej adoptívny otec. Ponáhľa sa do rodinného sídla na brehu Ženevského jazera, kde sa dozvie, že otec – záhadný miliardár zanechal každej dcére vzrušujúci kľúč k tajomstvu jej skutočnému pôvodu. Ally spočiatku vlastne ani netúži pátrať po svojom pôvode, pretože sa prvý raz v živote skutočne zaľúbila. Jej lásku k Theovi však poznačí tragická udalosť. Skôr zo smútku a zúfalstva sa rozhodne ísť po stopách svojich predkov, ktoré ju zavedú do Nórska. Tam Ally začne objavovať svoje korene a zistí, že jej príbeh nepochybne súvisí s mladou neznámou speváčkou Annou Landvikovou, ktorá pred vyše sto rokmi spievala na premiére Peera Gynta ikonické skladby nórskeho skladateľa Edvarda Griega.

Recenzie a kritiky

Originálny názov: The Storm Sister Rok vydania: 2019 ISBN: 9788022210096 Rozmer: 147×229 mm Počet strán: 500 Väzba: pevná Štýl: napínavý, romantický, historickýJazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách