📝Späť do školy s kráľovskou cenou

Živé dekorácie

50 nápadov pre váš zelenší domov

Lindeni (2019)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
12,99€
Zľava 7%
12,08€

Živé dekorácie sú pre svoje výhody veľmi obľúbené! I ten najužší okenný rám či najmenší balkón si dnes žiada svoje kvety. Nemôžeme zabudnúť ani na dom: vítané sú teráriá, minizáhradky, kokedamy, zelené steny a iné originálne kompozície.

Táto kniha vám ponúka 50 jednoduchých nápadov na mikrozáhradky pre domy aj balkóny, ktoré sú zoradené podľa náročnosti ich realizácie a miery starostlivosti. Vybrané rastliny nesklamú svojou nenáročnosťou pestovania a ľahkou dostupnosťou v záhradníctvach.

Na druhej strane, črepníky na sadenie sa emancipujú: zabudnite na klasický črepník z pálenej hliny! Recyklujte, obmieňajte, využívajte staré predmety každodennej potreby na nové účely. Všetko je dovolené...

Či už ste viac milovníkom kaktusov, sukulentov, zelených rastlín alebo kvitnúcich, zeleniny alebo orchideí..., týchto 50 inšpiratívnych kompozícií vo vás určite prebudí záhradkára, ktorý vo vás drieme!


Jazyk: slovenský Rok vydania: 2019 Odporúčaný vek: 15+ Rozmer: 190×255 mm ISBN: 9788056606353 Počet strán: 160 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách