Jún, nové knižné zľavy až do 80%!

Podaj mi ruku

Tove AlsterdalLindeni (2019)

🌴 Posledný kus na sklade, posielame ihneď.
13,99€
Zľava 24%
10,70€

📚Prečítaná za 11,19€ (Zľava 20%) Zobraziť v bazári kníh

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Za studenej aprílovej noci zomrie Charlie Erickssonová, keď vypadne z balkóna na jedenástom poschodí. Za sebou necháva život plný chaosu, drogových epizód a nenaplnených snov. Polícia jej smrť vyhodnotí ako samovraždu. Charliina sestra Helene žije usporiadaný život a so sestrou sa nevídala. Snaží sa zabudnúť na rozpadnutú rodinu, matku, ktorá ich opustila, otca alkoholika a sestru, ktorá nedokázala rozlišovať medzi realitou a svojimi predstavami. Po sestrinej smrti si však začne klásť otázky. Aká Bola Charlie naozaj? Skutočne spáchala samovraždu? A čo robila mesiac pred smrťou v Buenos Aires?
Stopy ju zavedú späť do minulosti, do sedemdesiatych rokov, keď sa ich matka zamilovala do argentínskeho utečenca a zmizla. Helene chce odhaliť pravdu nielen o sestrinej smrti, ale aj o matkinom osude, a pri svojej ceste je konfrontovaná s brutálnymi udalosťami z histórie, ktoré do jej života zasahujú hlbšie, než by si dokázala predstaviť.


Recenzie a kritiky

Originálny názov: Låt mig ta din hand Rok vydania: 2019 Odporúčaný vek: 15+ ISBN: 9788056608975 Rozmer: 145×205 mm Počet strán: 408 Väzba: brožovaná Štýl: napínavýJazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách