📝Späť do školy s kráľovskou cenou

Dobrá matka

Ak niekoho ľúbite, nenecháte ho odísť. Ale čo ak vás o to úpenlivo prosí?

Sinéad MoriartyIkar (2018)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
13,90€
Zľava 7%
12,93€

Kate kedysi bývala šťastná matka a milujúca manželka. Po narodení tretieho dieťaťa sa všetko zmenilo. Nick sa vracal z práce k vyčerpanej žene čoraz neskôr, neraz nasiaknutý ženským parfumom. Kate nezvratný rozpad rodiny psychicky zničil a pripravil ju aj o strechu nad hlavou.
Napriek ťažkému obdobiu sa postaví na nohy a je odhodlaná začať novú etapu života. Všetko je na najlepšej ceste, až kým jej dvanásťročnej dcére Jessice nediagnostikujú leukémiu.
Osamelá matka má osemnásťročného syna, ktorého zožiera nenávisť k otcovi, zmäteného sedemročného syna, ktorý vyvádza, a bývalého manžela, čo sa nedokáže zodpovedne postaviť k rodičovským povinnostiam. A uprostred stojí jej milované, statočné dieťa, ktoré každým dňom chradne.
Kate vie, že musí odsunúť vlastný strach aj žiaľ a urobiť to, čo je najlepšie pre jej deti, najmä Jessicu. Ale čo ak urobiť to najlepšie znamená dospieť k rozhodnutiu, aké si ani len nedokážete predstaviť?

Originálny názov: The Good Mother Jazyk: slovenský Rok vydania: 2018 Rozmer: 125×200 mm ISBN: 9788055163253 Počet strán: 448 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách