🍂Jesenné knižné zľavy OK, TO BER!

Kniha Hry o život: Drozdajka - Suzanne Collins

Hry o život: Drozdajka

Suzanne CollinsCooBoo (2019)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
12,49€
Zľava 7%
11,62€

Kultový dystopický príbeh v novom exkluzívnom vydaní!

Titul je dostupný aj v kolekcii za skvelú cenu!

Povinná YAzda pre všetkých tínedžerov! Vydavateľstvo CooBoo prináša slovenským čitateľom a fanúšikom filmovej a knižnej série HRY O ŽIVOT exkluzívne vydanie tejto kultovej dystopickej trilógie. Hry o život obleteli celý svet a tak ako spopularizovala čítanie medzi deťmi séria o Harrym Potterovi, Hry o život vrátili ku knihám celú generáciu tínedžerov. Teraz sa vám dostáva do rúk nové exkluzívne vydanie pre novú generáciu tínedžerských čitateľov.

Prežila. Dvanásty obvod zrovnali so zemou. Gale utiekol a Peeta je vo väzení v Sídle. Jej rodina je však v bezpečí. Ale to nie je všetko. Trinásty obvod, ktorý poznali len z povier, naozaj existuje a už roky pripravuje útok na Sídlo. Aj Katniss je súčasťou tohto plánu, hoci doteraz ju všetci len využívali. Ona je článok, ktorý dokáže spojiť všetkých proti prezidentovi Snowovi. A poraziť ho. Bez ohľadu na vlastné pocity a názory. Bez ohľadu na to, kto stojí na čele novej budúcnosti.


Originálny názov: The Hunger Games: Mockingjay Jazyk: slovenský Rok vydania: 2019 Odporúčaný vek: 13+ Rozmer: 130×200 mm ISBN: 9788056608166 Počet strán: 392 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách