🛍️ Najlacnejšie knihy so zľavou až 92 %

Biológia 8 - Pracovný zošit

Pre 8. ročník základných škôl


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
3,70€
Zľava 10%
3,33€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Séria biologických zošitov rozšírená o ďalšie bonusové materiály, ktoré má učiteľ k dispozícii, poskytuje priestor na precvičenie a utvrdenie osvojených vedomostí. Množstvo tvorivých úloh spojených s názornými obrázkami zvierat a živočíchov, resp. dejov v živej i neživej prírode, testy a iné slovné úlohy, prípadne hlavolamy a doplňovačky zvyšujú atraktívnosť hodín biológie aj domácu prípravu žiakov.

V biologickom zošite sa v užitočnej symbióze stretávajú poznámkový zošit, tvorivé úlohy, množstvo názorných farebných obrázkov, schém a nechýba ani hravosť a zábava, rôzne krížovky, osemsmerovky a hádanky.

Pracovný zošit je koncipovaný v súlade so schváleným vzdelávacím štandardom pre 8. ročník základnej školy a pre 3. ročník osemročného gymnázia.

Zaoberá sa základnými životnými procesmi organizmov, organizáciou živej hmoty, dedičnosťou a premenlivosťou organizmov, životným prostredím organizmov a človeka.

Pracovný zošit je výbornou pomôckou nielen počas spoločnej práce na vyučovacej hodine, ale aj pri samostatnej domácej príprave. Obsahuje úlohy na pochopenie a upevnenie učiva, texty na čítanie s porozumením, dve dvojstrany pod názvom Test prírodovednej gramotnosti, doplňovačky, obrázky, tabuľky a ďalšie prvky, ktoré zvyšujú efektivitu vyučovania. Súčasťou zošita sú aj 4 strany pod názvom Upevňovanie učiva I-IV.

Rok vydania: 2018 ISBN: 9788080673154 Rozmer: 207×295 mm Počet strán: 40 Väzba: brožovaná Jazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách