Posledný výpredaj kníh! Zľavy až do 80% tu =>

Kniha poviedok II. - prečítaná (bazár kníh)

opotrebovaný stav = prečítaná kniha môže mať zažltnuté strany alebo iné nedokonalosti

Milan PršoElist (2025) • 1. diel

🌴 Posledný kus na sklade, posielame ihneď.
5,50€

📚Nová za 9,40€ Zobraziť novú knihu

Milan Pršo, spisovateľ a bloger, pôvodom z hornej Nitry, je autorom dvoch kníh – Knihy poviedok (2021) a prvej časti fantasticko-dobrodružnej trilógie Janko Parenica – Definícia Boha (2022). Viac ako štvrtinu života prežil autor v zahraničí, čo do značnej miery poznačilo jeho tvorbu. Inšpirácie z cudzieho prostredia nájdete aj v tejto Knihe poviedok II.

Čitateľ tu nájde osem zaujímavých poviedok, čo poviedka, to iný príbeh, iný náboj, iná emócia. A práve tá emócia, ako neviditeľná, pomyselná niť, stuha, sa prepletá a spája všetky tie príbehy, vetu po vete, stranu po strane až do samého konca – či už dobrého alebo zlého, aj keď nie vždy takého, ako by si čitateľ prial.

Autor je výborný pozorovateľ s prirodzeným rozprávačským darom a schopnosťou zaujať. Používa ľahký štýl, ktorý zahŕňa humor, dobre zvládnuté dialógy, sympatické výrazové prostriedky, nekonvenčnosť textu, dynamický a ľahko plynúci dej.

Originálny názov: Kniha poviedok II. Rok vydania: 2025 Rozmer: 148×210 mm Počet strán: 192 Väzba: brožovaná Jazyk: slovenčina

Vydavateľstvo Elist

Obchodný názov: Elist, s.r.o.Adresa: Gaštanová 511/5 03104 Liptovský Mikuláš SlovenskoE-mail: info@elist.sk

Našli ste chybu alebo škodlivý obsah? Napíšte nám

Zaradené v kategóriách