❄️Novoročné knižné zľavy

Kniha Krutý princ - Holly Black

Krutý princ

Holly BlackSlovart (2019)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
13,95€
Zľava 7%
12,97€

Holly Black, jedna z najúspešnejších autoriek detskej a YA literatúry súčasnosti, odštartovala v novej trilógii príbeh o manipulácii, kráse i krutosti sveta mágie a nevyspytateľných vášňach.

Jude mala len sedem rokov, keď jej rodičov brutálne zavraždili a spolu s jej dvomi sestrami ju uniesli zo sveta smrteľníkov, aby žili na Najvyššom dvore vo férskej ríši obývanej prastarými, často zákernými magickými bytosťami. O desať rokov neskôr si Jude neželá nič iné než medzi nich zapadnúť. Väčšina férov však smrteľníkmi opovrhuje. Najmä princ Cardan, najmladší a najskazenejší syn Najvyššieho kráľa. Jude sa čoraz viac zapletá do dvorných intríg a klamstiev a zisťuje, že aj ona dokáže podvádzať a prelievať krv. Ale v najvyšších kruhoch dochádza k zrade a hrozí, že Kráľovský dvor pohltí násilie. Jude preto bude riskovať vlastný život v nebezpečnom spojenectve, aby zachránila svoje sestry a samotnú ríšu.

Komu sa kniha môže páčiť: Fanúšikom Holly Black (séria Magistérium) a nadšencom fantasy kníh so silnými hrdinami a hrdinkami.


Originálny názov: The Cruel Prince Jazyk: slovenský Rok vydania: 2019 Odporúčaný vek: 14+ Rozmer: 130×210 mm ISBN: 9788055637457 Počet strán: 384 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách