❄️Aktuálne knižné zľavy

Kniha Na konci naozaj obaja umrú - Adam Silvera

Na konci naozaj obaja umrú

Adam SilveraCooBoo (2018)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
11,99€
Zľava 7%
11,15€

Adam Silvera je vychádzajúca hviezda na svetovej tínedžerskej contemporary scéne. Každý jeho román je lepší ako predošlý a slovenským čitateľom sa ako prvá dostáva do rúk jeho najnovšia kniha Na konci naozaj obaja umrú.

Mateo a Rufus žijú v alternatívnom svete, kde je možné predpovedať smrť. Obávaný telefonát ich zastihne absolútne nepripravených. Za normálnych okolností by sa Mateo a Rufus nikdy nestretli. Toto však nie sú normálne okolnosti a chalanom ostáva menej než dvadsaťštyri hodín života. Plachý Mateo je zdrvený. Nedokáže pomyslieť na to, že tu nechá vážne chorého otca a najlepšiu kamošku s malým bábätkom na krku. Rozhodne sa však, že aspoň tento posledný deň spraví niečo, aby si ho ľudia pamätali. Rufus je bitkár, ktorý už prišiel o celú rodinu a telefonát ho veľmi nezaskočí. No aj tak mu ostáva čo-to vybaviť, aby po sebe zanechal čo najmenší chaos. Hoci si to boja priznať, Mateo a Rufus sú vydesení a zarmútení, spoja sa však cez aplikáciu a čaká ich deň, ktorý si užijú naplno. Ani jeden z nich však nečakal, že sa na jeho konci jeden do druhého zamilujú.


Originálny názov: They Both Die at the End Jazyk: slovenský Rok vydania: 2018 Odporúčaný vek: 14+ Rozmer: 130×200 mm ISBN: 9788056607428 Počet strán: 344 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách