🍂Jesenné knižné zľavy OK, TO BER!

Kniha Nočný vták - Brian Freeman

Nočný vták

Najstrašnejšie spomienky sú tie, ktoré si nepamätáme

Brian FreemanIkar (2018)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
12,90€
Zľava 7%
12,00€

Keď niekoľko žien po nevysvetliteľnom nervovom kolapse spácha samovraždu, Frost Easton zo sanfranciskej polície má pred sebou záhadný prípad. Na prvý pohľad nesúvisiace obete majú jedno spoločné. Všetky boli pacientkami renomovanej psychiatričky Francescy Steinovej, ktorá pomocou spornej terapie vymazáva pacientom z pamäti traumatické spomienky.
Okrem Eastona vedie vyšetrovanie na vlastnú päsť aj Steinová. Keď obaja začnú dostávať tajuplné správy od kohosi, kto sa podpisuje ako Nočný vták, prípad postupne nadobudne osobný charakter a na povrch vyplávajú dávne tajomstvá. Steinová musí čeliť záhadným výpadkom pamäti a Easton zasa vrahovi, ktorý pozná jeho najhoršiu spomienku.
Počet obetí rastie a Nočný vták sťahuje slučku okolo Eastona a Steinovej čoraz tesnejšie. Na všetko odhodlaný policajt a brilantná psychiatričke musia zastaviť rafinovaného vraha, skôr ako ovládne myseľ ďalšej mladej ženy.

Originálny názov: The Night Bird Jazyk: slovenský Rok vydania: 2018 Rozmer: 125×200 mm ISBN: 9788055158860 Počet strán: 360 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách