🏆 Zlaté glóbusové filmové dni práve odštartovali!

Kniha Všetko okrem pravdy - Gillian McAllister

Všetko okrem pravdy

Každý niečo skrýva


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
12,90€
Zľava 77%
2,99€

Kontrolujete niekedy svojmu partnerovi mobil? Mali by ste? A ste pripravení na následky takéhoto kroku? Pretože všetci niečo skrývame.
V prípade Rachel Andersonovej a jej priateľa Jacka sa to všetko začalo e-mailom, na ktorý sa Rachel ani nechcela pozrieť. Miluje Jacka, čaká s ním dieťa. Dôveruje mu. No nemôže zvrátiť skutočnosť, že ten e-mail videla, ani zastaviť reťaz udalostí, ktoré sa dali do pohybu. Prečo jej Jack o svojej minulosti opakovane klame? Čo skrýva? Nemá Rachel právo dozvedieť sa to za každú cenu? A aký dôvod má v skutočnosti jej nutkavá potreba prísť veciam na koreň?

Všetko okrem pravdy je jedinečný psychologický príbeh o lžiach, zrade a o naliehavej potrebe jednej ženy odhaliť pravdu. Je však aj o zásadných životných rozhodnutiach, ktoré nám môžu navždy zmeniť život. O našich pochybeniach. Koľko chýb urobíme v živote? Koľko nešťastia nimi spôsobíme? O koľkých vieme? A ako sa s tým všetkým vyrovnáme?

Originálny názov: Everything but the Truth Jazyk: slovenský Rok vydania: 2018 Rozmer: 125×200 mm ISBN: 9788055158853 Počet strán: 368 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách