Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Hra Trafficars

Trafficars

BrainyBand (2017)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
10,99€
Zľava 7%
10,22€

Karty Trafficars umožňujú hrať až tri rôzne hry. Ktorá sa stane vašou obľúbenou?
V hre Trafficars sa dieťa stane dopravným policajtom. Jeho úlohou bude zamedziť vytvoreniu automobilovej zápchy. K tomu potrebuje dôvtip, vynaliezavosť a ešte niečo iné... Hraním Trafficars si deti osvoja čísla od 1 do 50 a naučia sa porovnávať dvojciferné čísla. Hra pomáha pochopiť pojmy interval a rozdiel, deti sa učia matematiku jednoducho a dobrovoľne počas vzrušujúcej hry.
Hra ponúka viac verzií hrania, od jednoduchej po zložitú. Dokonca aj deti, ktoré doposiaľ poznajú len čísla od 1 do 10, hru využijú. Pravidlá pre začiatočníkov postupne pridávajú do hry dvojmiestne čísla. Čím náročnejšou sa hra stáva, tým väčší záujem u hráčov vyvoláva a detskí hráči sa viac naučia. Trafficars aktivuje logické a strategické myslenie, spolu so schopnosťou posúdenia situácie niekoľko ťahov vopred a predvídania aktivity spoluhráčov. Vďaka tomu je atraktívna aj pre staršie deti a dospelých.
Hra obsahuje karty s obrázkami rôznych automobilov, z ktorých každý je iný. Karty sú označené číslom a tiež maju zaznačené toto číslo v počte bodiek, ktoré pomáhajú mladším hráčom pochopiť rozdiely v dvojciferných číslach, napríklad 13 a 31.
Hra okrem kariet s bežnými autami obsahuje tiež karty so špeciálnymi autami, ako napríklad sanitka, policajné auto, či príves. Každé zo špeciálnych áut má svoje špeciálne vlastnosti, ktoé do náročnejších verzií hry pridávajú viac zábavy a napätia.

Jazyk: slovenský, anglický Rok vydania: 2017 Odporúčaný vek: 5+ Rozmer: 115×120 mm Výrobca: 5524

Zaradené v kategóriách