Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Hra HurriCount

HurriCount

BrainyBand (2017)

🍌 Odosielame o 3 dni.
8,99€
Zľava 7%
8,36€

HurriCount je unikátna kartová hra, ktorá ponúka učenie sa zábavnou formou. Okrem zábavy ponúka táto hra aj možnosť učiť sa zlepšovať svoje matematické znalosti.
Hráči sa striedajú odkrývaním hornej karty vo vlastných balíčkoch, pričom cieľom je kombinovanie vlastných kariet tak, aby spĺňali úlohu uloženú na hlavnej karte. Každý sa usiluje byť čo najrýchlejší, musí čo najrýchlejšie rozoznať, či odkrytá karta zodpovedá hlavnej karte s úlohou. Ak áno, prekryje kartu s úlohou a zakričí - "mám to"!. Pri spĺňaní úlohy musí hráč zvážiť všetky odkryté karty na stole (napr. pri hre s dvoma hráčmi, ak má jeden z nich kartu s 2 ježkami a druhý otočí kartu so 4 ježkami, je na stole spolu 6 ježkov- 6 ježkov <5. Hráč, ktorý prvý zakryje kartu s úlohou berie všetky otvorené karty (aj karty ostatných hráčov) a umiestni ich na spodok balíčka.
Ak hráč zakryje kartu s úlohou náhodou, alebo ak sa pri jej zakrývaní pomýli musí každému z hráčov odovzdať po jednej karte zo svojho balíčka. Ak je hráčov 4 a viac, odovzdáva hráč, ktorý sa pomýlil kartu len svojim susedom po pravej a ľavej strane. Ak hráči splnia úlohu na hlavnej karte vymenia ju na novú a kartu so splnenou úlohou už v hre nepoužijú. Hráč, ktorý vyčerpá všetky svoje karty je vyradený z hry.


Jazyk: slovenský, anglický Rok vydania: 2017 Odporúčaný vek: 6+ Rozmer: 92×45 mm Katalógové číslo: 5530

Zaradené v kategóriách