🌸 Majáles knižných zliav 📚

Čo nás nezabije

Ako vďaka tréningu v nepriaznivých prírodných podmienkach Vzdali by ste sa vlastného pohodlia výmenou za lepšie zdravie a...


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
13,99€
Zľava 15%
11,89€

Ako vďaka tréningu v nepriaznivých prírodných podmienkach

Vzdali by ste sa vlastného pohodlia výmenou za lepšie zdravie a kondíciu? Presne to spravil novinár Scott Carney, keď na vlastnej koži začal skúmať prirodzené schopnosti človeka odolávať extrémnym poveternostným podmienkam a možnosti vedomého ovplyvňovania niektorých biologických procesov v tele. Autorov záujem o evolučné zmeny ľudského tela a zlepšenie vlastnej kondície vyplynuli zo stretnutia s Holanďanom Wimom Hofom – „ľadovým mužom“ so schopnosťou vedome regulovať telesnú teplotu a vyrovnať sa s podmienkami, ktoré by netrénovaného človeka mohli zabiť.

Na základe mnohých výskumov Carney dokazuje, že trénovaním tela v určitých podmienkach je možné vyrovnať sa s chladom, horúčavami, extrémnymi výškami aj hĺbkami, zmierniť prejavy niektorých chorôb a celkovo si výrazne zlepšiť zdravie. Svoju mimoriadne pútavú knihu pretkáva skúsenosťami z vlastnej premeny na odolnejšieho človeka a ukončuje ju strhujúcim opisom výstupu na Kilimandžáro, ktorý sa skupine Wima Hofa podarilo uskutočniť za neuveriteľných 28 hodín.

Rok vydania: 2017 ISBN: 9788081093265 Rozmer: 155×225 mm Počet strán: 224 Väzba: brožovaná Jazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách