🍂Jesenné knižné zľavy OK, TO BER!

Kniha V síle je krása - Lindsey Vonn

V síle je krása

Lindsey VonnOmega (2017)

🍌 Odosielame o 4 dni.
21,10€
Zľava 7%
19,62€

Svetová šampiónka Lindsey Vonn chce, aby ženy neboli posadnuté chudnutím, ale sústredili sa na to, aby zosilneli a milovali svoje telá také, aké sú, a za to, čo všetko dokážu. Lindsey je dievča z malého mesta v Minnesote. Poznáme ju ako olympijskú víťazku, úspech jej však nespadol do náručia bez tvrdej driny.

V knihe Byť silná je viac ako krásna Lindsey po prvýkrát opisuje svoju tréningovú rutinu a celkovú životnú filozofiu, ktorá jej
pomohla stať sa najlepšou lyžiarkou na svete. Byť silná je viac ako krásna je určená všetkým ženám bez ohľadu na vek alebo konfekčnú veľkosť. Lindsey radí, ako sa stravovať, ako cvičiť, a prezrádza svoje triky a tipy, ako nabrať sebavedomie a cítiť sa dobre vo vlastnom tele.

Predstavuje svoju cestu a povzbudzuje čitateľov, aby si z knihy zobrali to, čo im môže pomôcť. Sama bola viackrát zranená, no zakaždým sa vrátila do formy. Nerobila len, čo jej hovorili tréneri, pridala aj zdravé stravovanie, celkový fitnes plán, ktorý pre ňu zafungoval a pomohol jej, aby sa cítila dobre a bola zdravá.

V knihe okrem fitnes plánu a tipov na zdravé stravovanie Lindsey opisuje svoje detstvo, priznáva sa k svojej nekonečnej láske k lyžovaniu, prezrádza detaily o svojich pádoch, keď bola zranená, chorá a depresívna, a, samozrejme, svoje tajomstvo, ako sa z toho dostať.

Jazyk: český Rok vydania: 2017 Rozmer: 196×240 mm ISBN: 9788073905521 Počet strán: 224 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách