🍂Jesenné knižné zľavy OK, TO BER!

Kniha Na veľkosti záleží - Alison Bliss

Na veľkosti záleží

Leah Martinová celý život bojuje s pokušením, ale už má plné zuby diétnych sušienok, rátania kalórií a matkiných kritických...

Alison BlissIkar (2017)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
10,90€
Zľava 7%
10,14€

Leah Martinová celý život bojuje s pokušením, ale už má plné zuby diétnych sušienok, rátania kalórií a matkiných kritických poznámok. Nedávno si otvorila pekáreň a vďaka jej úspechu má dobrý pocit, že v živote niečo dokázala. Lenže nijaká maškrta na svete neodvedie jej pozornosť od sexi chlapa, akým je Sam Cooper. Ten jedného dňa mame oznámi, že sú zasnúbení… čo je nehorázne klamstvo.
Sam si niekedy vopred nepremyslí, čo vytresne. Hoci na začiatku len bránil Leah pred jej uštipačnou matkou, odrazu má snúbenicu! Dohodnú sa, že chvíľu sa budú hrať na snúbencov a on sa bude správať tak, aby sa jej rodine znepáčil a zrušenie zásnub prebehlo ľahko. Sam je však veľký maškrtník a túži nielen po Leahiných úžasných zákuskoch, ale aj po jej úžasných krivkách, plných perách, žiarivých očiach. Situácia sa akosi nevyvíja podľa plánu. Sam musí presvedčiť Leah, že to myslí vážne, skôr než sa ich malé klamstvo zmení na sladkú pohromu.
Preložila Tamara Chovanová

Ukážka textu z knihyLeah klesla na stoličku.
Nestalo sa jej prvý raz, že ju niekto odmietol pre jej váhu, a pochybovala, že to bolo naposledy. Ale prvý raz to muž otvorene priznal. Nie je jeho typ. Hm.
Keď Sam tancoval s tým dievčaťom, občas pozrel na ňu, akoby čakal, že Leah sa každú chvíľu rozplače. No dobre, možno jej bolo tak trochu do plaču, ale nebude plakať. Aspoň nie na verejnosti. Také čosi sa jej stávalo, keď ležala sama v posteli a uprostred noci rozmýšľala, či niekedy stretne milého muža, ktorému nebude prekážať, že má pneumatiky a nenosí číslo tridsaťšesť.
Dokonca aj jej bývalý frajer ju nútil zhodiť kilá, objednával jej šaláty a presviedčal ju, aby chodila do posilňovne. Keby nebol cvok, možno by to nebolo také urážlivé, ale on sa chválil, aký má skvelý metabolizmus, objednával si slaninový cheeseburger a vyhlasoval, že nemá čas cvičiť. Áno, bol to naozaj cvok.
Leah si vzdychla, kývla na čašníčku a objednala päťkrát tequillu. Mala jednoduchý plán. Rundu objednala preto, aby Samovi ukázala, že mu nič nezazlieva, ani len tú nádejnú striptérku, s ktorou tancoval. Pretože bola zrelá. Ukradomky pozerala, ako tancuje s brunetkou s holým pupkom. Idiot!

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2017 Rozmer: 125×200 mm ISBN: 9788055155517 Počet strán: 288 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách