📚 Aktuálne knižné zľavy

Kniha Pane, príď mi na pomoc - Imrich Degro

Pane, príď mi na pomoc

Modlitby za uzdravenie a oslobodenie Kniha Pane, príď mi na pomoc je užitočným sprievodcom veriacich na ceste k...

Imrich DegroZachej (2016)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
2,90€

Modlitby za uzdravenie a oslobodenie

Kniha Pane, príď mi na pomoc je užitočným sprievodcom veriacich na ceste k vnútornému uzdraveniu a oslobodeniu. Modlitby určené pre súkromnú pobožnosť otvárajú srdce veriaceho a vedú ho procesom premeny, uzdravenia a odpustenia. Prednášané modlitby nevyznievajú násilne, nie sú nátlakom na Boha, ale láskavým rozhovorom a primknutím sa k jeho srdcu.

Autor – exorcista učí veriacich bojovať proti temnote a okovám zranení nielen silou žalmov a svedectva života Ježiša Krista, ale tiež prostredníctvom modlitby autoexorcizmu, modlitby za vnútorné uzdravenie a oslobodenie. Publikácia a modlitby v nej akoby boli prirodzenou výpoveďou duše dychtiacej po spočinutí v pokoji a bezpečí Božej prítomnosti a môžu sa tak stať súčasťou pravidelného modlitbového života každého kresťana.

Katolícky kňaz Imrich Degro je od roku 2002 poverený košickým arcibiskupom na službu exorcizmu v Košickej arcidiecéze. Zároveň pôsobí ako vysokoškolský pedagóg na Katolíckej univerzite v Ružomberku a ako duchovný v Spoločenstve svätého Michala archanjela v Košiciach.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2016 Rozmer: 105×148 mm ISBN: 9788089866038 Počet strán: 114 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách