Bazár kníh za super ceny!

Štvrté krídlo TOP #3

Limitované vydanie s oriezkou

Rebecca YarrosIkar (2024) • Séria Empyreum • 1. diel

🍌 Odosielame o 5 dní.
22,04€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅Výhodné ceny ✅Bezpečný nákup

Špeciálne vydanie s oriezkou a bonusovými kapitolami v limitovanom počte kusov.

Dvadsaťročná Violet Sorrengailová mala vstúpiť do Pisárskeho kvadrantu a prežiť pokojný život medzi knihami a dejinami. Veliaca generálka a zhodou okolností aj jej tvrdohlavá matka ju však donútila zúčastniť sa na výbere medzi elitných dračích jazdcov. No ak ste útlejší a nižší než stovky ostatných kandidátov, smrť vám doslova dýcha na krk. Draci si totiž málokedy vyberajú "krehkých" ľudí. Tých pália na popol.

Keďže drakov, čo by si vybrali Violet, je ako šafranu, väčšina kadetov by ju najradšej zniesla zo sveta, len aby zvýšili vlastné šance. Pre iných, napríklad pre mocného a nemilosrdného veliteľa krídla v Jazdeckom kvadrante Xadena Riorsona, je tŕňom v oku Violetin pôvod.

Ak chce Violet prežiť, musí sa spoľahnúť na svoj dôvtip. S každým dňom je však vojna za hranicami akadémie čoraz krvavejšia, obrana kráľovstva zlyháva a počet mŕtvych narastá. Navyše sa zdá, že velitelia skrývajú hrôzostrašné tajomstvo.

Recenzie a kritiky

Originálny názov: Fourth Wing Rok vydania: 2024 ISBN: 9788055194288 Rozmer: 145×227 mm Počet strán: 560 Väzba: pevná Štýl: dobrodružný, romantickýJazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách