Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Hypersomnia (Vladimíra Šebová) [SK] - Vladimíra Šebová

Hypersomnia (Vladimíra Šebová) [SK]

Počas 25 rokov bez spánku ma len tak niečo nevystrašilo. Vyraďovala som alarmy, prestrkovala som sa pootvorenými oknami,...


🍌 Odosielame o 7 dní.
13,50€
Zľava 7%
12,56€

Počas 25 rokov bez spánku ma len tak niečo nevystrašilo. Vyraďovala som alarmy, prestrkovala som sa pootvorenými oknami, rozdýchavala som tie najkritickejšie recenzie na moje knihy pre deti.

No a potom sa to stalo. Tisícky kilometrov od všetkých problémov, ktoré som nechala v Londýne. Niečo sa zmenilo... Stratila som to, po čom som nikdy netúžila a čo ma celý život ťahalo ku dnu. A ja urobím všetko preto, aby som insomniu získala späť. Nielen kvôli sebe alebo Bartonovi, ale tiež preto, aby som ochránila celý svet.

V 2. časti trilógie Insomnia sa Sara vracia do života, ktorý v Londýne zanechala. Jej kariéra je zničená, jej brat Ben plánuje vlastnú budúcnosť a do klubu insomnikov viac nemôže vstúpiť. Keď si uvedomí, že v stávke je nielen jej vzťah s Bartonom, ale aj bezpečnosť celého sveta, stojí pred ťažkou úlohou. Musí požiadať o pomoc toho, ktorý tu pre ňu celý život nebol a rozhodnúť sa, či chce zostať v upršanom Londýne alebo v slnečnom Los Angeles.

2. časť sci-fi trilógie pre mladých dospelých.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2017 Rozmer: 145×210 mm ISBN: 9788081820496 Počet strán: 476 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách