❄️Aktuálne knižné zľavy

Kniha Pradávne tajomstvo prameňa mladosti - Peter Kelder

Pradávne tajomstvo prameňa mladosti

Medzinárodný bestseller rozšírený o tzv. stratenú kapitolu. Pradávne tajomstvo prameňa mladosti Naozaj vám päť starých...

Peter KelderCitadella (2016)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
9,90€
Zľava 7%
9,21€

Medzinárodný bestseller rozšírený o tzv. stratenú kapitolu.
Pradávne tajomstvo prameňa mladosti
Naozaj vám päť starých tibetských rituálov pomôže vyzerať a cítiť sa mladšie?

„Za tie roky, čo cvičím päť rituálov, posunul som Pradávne tajomstvo prameňa mladosti mnohým priateľom. Jednoznačne odporúčam.“ Martin Sheen

„Po piatich jednoduchých cvičeniach sa znovu budete cítiť mladí.“ Natural Health

„V tejto knihe sa zoznámite s myšlienkami, technikami a poznatkami, ktoré vám dodajú vnútornú silu, zlepšia zdravie a zvýšia radosť zo života, vďaka čomu budete žiť dlhšie. Pritom ani nezbadáte, že žijete dlhšie. Nebudete mať na to čas, lebo si budete naplno užívať života.“ Bernie S. Siegel, M. D., autor predslovu a knihy LÁSKA, MEDICÍNA A ZÁZRAKY.

„Som nadšený týmto programom. Vaše zdravie, energia a spôsob života sa neuveriteľne zmenia k lepšiemu.“ JOHN GRAY, autor knihy MUŽI SÚ Z MARSU, ŽENY Z VENUŠE.

„Ak vám joga naháňa strach, táto kniha je práve pre vás. Demystifi kuje starú náuku o joge, vďaka čomu je ľahšia a prístupná pre každého.“ Bija Bennett, autorka knihy NADÝCHNITE SA ŽIVOTA, je inštruktorka jogy a vedie semináre s Deepakom Choprom, M. D.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2016 Rozmer: 130×190 mm ISBN: 9788081820427 Počet strán: 120 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách