Bazár kníh za super ceny!

Rozhodujte sa s jasnou mysľou

Nadčasové pravidlá stíhacieho pilota na prijímanie ťažkých rozhodnutí

Hasard LeeIkar (2024)

🍌 Predobjednávka, vychádza 30. 7. 2024
15,92€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅Výhodné ceny ✅Bezpečný nákup

Výcvik stíhacích pilotov patrí k najnáročnejším na svete a uspeje v ňom len jeden z tisícky. Keď pilotujete jednu z najmodernejších stíhačiek na svete pri rýchlosti viac ako 1 000 km/h, znamená to, že každé rozhodnutie môže mať katastrofálne následky. Vďaka týmto extrémne náročným podmienkam vznikla skupina odvážnych bojovníkov, ktorí sú už päťdesiat rokov považovaní za špičku v teórii a praxi rozhodovania.

Elitný stíhací pilot Hasard Lee opisuje s obdivuhodným nasadením množstvo zaujímavostí, ktoré zažil počas svojej kariéry, keď lietal na najmodernejších lietadlách vzdušných síl. Pútavo rozpráva o zážitkoch z pilotovania stíhačky, ale aj o fascinujúcich zlomových momentoch v histórii.

Hasard využíval tieto rozhodovacie techniky v celom spektre ľudského bytia a dokázal ich aplikovať v kokpite, ale aj v rokovacej sále. Mnohé z nich dokázali pomôcť generálnym riaditeľom, astronautom, agentom CIA, študentom aj rodičom.

Dozviete sa:
  • ako sa v zlomku sekundy správne rozhodnúť;
  • ako sa efektívne vzdelávať;
  • ako byť odolnejší voči nepriaznivým vonkajším vplyvom;
  • ako rozvíjať zručnosti na rýchle posúdenie náročnejších situácií.
Rozhodujte sa s jasnou mysľou a v správny čas a spoznajte inšpiratívne techniky na efektívnejšiu komunikáciu s okolitým svetom!

Recenzie a kritiky

Originálny názov: The Art of Clear Thinking Rok vydania: 2024 ISBN: 9788055193960 Rozmer: 125×200 mm Počet strán: 256 Väzba: pevná Jazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách