Jún, nové knižné zľavy až do 80%!

Umenie podnikať

300 biznisových rád od top slovenských podnikateľov a podnikateliek


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
29,90€
Zľava 21%
23,62€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Titul Umenie podnikať autorsky zastrešili Simona Kubán, Ivica Ďuricová, Miriama Polohová a kolektív.

Martinus, Pelikan.sk, Kellys, Nay, či 101 drogéria... Tieto firmy určite poznáte, ľudské príbehy za nimi možno nie.

Čím všetkým si museli prejsť zakladatelia a zakladateľky úspešných slovenských značiek, aby sa dostali od nuly až k miliónovým obratom?

V knihe Umenie podnikať sa dozviete, prečo bude lopata piesku vždy len lopatou piesku, prečo by ste nemali ísť do hrobu opotrebovaní či ako chodiť do kancelárie už len na štyri hodiny denne. Úspešní slovenskí podnikatelia a podnikateľky sa s vami podelia o svoje najcennejšie životné a biznisové lekcie a vy si vďaka nim na vlastnej koži môžete vyskúšať, či podnikať na Slovensku (nie) je umenie.

Kniha je rozdelená do krátkych tematických blokov, ktoré môžete zhltnúť naraz, ale aj čítať postupne po jednom, vždy keď budete mať chvíľku času. (Nielen) laureáti ocenenia EY Podnikateľ roka sa s nami podelili o svoje „desatoro“ v biznise, v živote, v práci, v rámci rodiny aj v zdraví. Či už podnikáte, alebo nie, táto „biznisová biblia“ plná inšpirácie, motivácie, humoru aj vážnych tém pre vás možno bude každodenným sprievodcom na ceste k vlastnému podnikateľskému úspechu.

Recenzie a kritiky

Originálny názov: Umenie podnikať Rok vydania: 2024 ISBN: 9788097481100 Rozmer: 144×228 mm Počet strán: 512 Väzba: pevná Jazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách