Nová knižná akcia so zľavou až do 80%

Kauza Cervanová II. + CD

Ako bola odhalená najväčšia mediálna manipulácia Kauza Cervanová II. je pokračovaním napínavého príbehu o vrahoch a ich...

Peter TóthDixit (2016) • Séria Kauza Cervanová • 2. diel

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
12,95€
Zľava 27%
9,50€

📚Prečítaná za 8,42€ (Zľava 35%) Zobraziť v bazári kníh

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Ako bola odhalená najväčšia mediálna manipuláciaKauza Cervanová II. je pokračovaním napínavého príbehu o vrahoch a ich morálnych spolupáchateľoch.
Popisuje nielen fakty o najznámejšom slovenskom kriminálnom prípade. Ponúka oveľa viac. Odhaľuje najväčšiu mediálnu manipuláciu v našich novodobých dejinách a predstavuje jej hlavných aktérov.
Nanešťastie nejde o fikciu, ale o krutú realitu. Autor vychádza iba z overených faktov a písomných dôkazov. Nejde o román, ale o dokumentárne rozprávanie ako spravodlivosť len o vlások zvíťazila nad vrahmi mladej študentky.
Príbeh je plný zápletiek zo súdnych siení, zasvätene rozpráva o politických intrigách a mediálnych manipuláciách. Neodbite naznačuje, že realita a jej obraz v médiách sú od seba vzdialené tisíce svetelných rokov.
Ako sa mohli stať z vrahov mediálne hviezdy? Ako fungujú najúčinnejšie mediálne lži? A prečo má mediálna manipulácia na verejnosť väčší vplyv ako právoplatné rozhodnutia súdov? Odpovede na tieto a mnohé ďalšie otázky ponúka Kauza Cervanová II.

Kniha obsahuje CD s mnohými dodnes nezverejnenými dokumentmi a dôkazmi, ktoré usvedčujú nielen vrahov Ľudmily Cervanovej, ale aj ich morálnych spolupáchateľov.

Recenzie a kritiky

Príloha: CD Rok vydania: 2016 ISBN: 9788089662210 Rozmer: 148×210 mm Počet strán: 256 Väzba: pevná Jazyk: slovenčinaŠtýl: historický

Zaradené v kategóriách