🎄 Najrýchlejšie vianočné darčeky + SÚŤAŽ 🎄

Kauza Cervanová II. + CD

Ako bola odhalená najväčšia mediálna manipulácia Kauza Cervanová II. je pokračovaním napínavého príbehu o vrahoch a ich...

Peter TóthDixit (2016) • Séria Kauza Cervanová • 2. diel

🌴 Posledný kus na sklade, posielame ihneď.
12,95€
Zľava 10%
11,66€

Ako bola odhalená najväčšia mediálna manipuláciaKauza Cervanová II. je pokračovaním napínavého príbehu o vrahoch a ich morálnych spolupáchateľoch.
Popisuje nielen fakty o najznámejšom slovenskom kriminálnom prípade. Ponúka oveľa viac. Odhaľuje najväčšiu mediálnu manipuláciu v našich novodobých dejinách a predstavuje jej hlavných aktérov.
Nanešťastie nejde o fikciu, ale o krutú realitu. Autor vychádza iba z overených faktov a písomných dôkazov. Nejde o román, ale o dokumentárne rozprávanie ako spravodlivosť len o vlások zvíťazila nad vrahmi mladej študentky.
Príbeh je plný zápletiek zo súdnych siení, zasvätene rozpráva o politických intrigách a mediálnych manipuláciách. Neodbite naznačuje, že realita a jej obraz v médiách sú od seba vzdialené tisíce svetelných rokov.
Ako sa mohli stať z vrahov mediálne hviezdy? Ako fungujú najúčinnejšie mediálne lži? A prečo má mediálna manipulácia na verejnosť väčší vplyv ako právoplatné rozhodnutia súdov? Odpovede na tieto a mnohé ďalšie otázky ponúka Kauza Cervanová II.

Kniha obsahuje CD s mnohými dodnes nezverejnenými dokumentmi a dôkazmi, ktoré usvedčujú nielen vrahov Ľudmily Cervanovej, ale aj ich morálnych spolupáchateľov.

Príloha: CD Rok vydania: 2016 ISBN: 9788089662210 Rozmer: 148×210 mm Počet strán: 256 Väzba: pevná Jazyk: slovenčinaŠtýl: historický

Zaradené v kategóriách